Par mums

„SABELLI” piedāvājumā ietilpst dažādi tulkošanas pakalpojumi. Pie mums nepārtraukti tiek pasūtīti rakstiskie tulkojumi, mutiskie tulkojumi, korektūra un rediģēšana vairāk nekā 40 valodās. Mūsu piedāvātie tulkošanas pakalpojumi reizē ievēro elastīgu cenu politiku – izmaksas atbilstoši klientu vēlmēm un kvalitatīvu darba izpildi.

„SABELLI” tulkošanas birojs sadarbojas ar vairāk nekā 1000 ārštata tulkiem visā pasaulē, tādējādi garantējot, ka mūsu tulkošanas pakalpojumi tiek īstenoti ar profesionāla tulka palīdzību, kuram tulkojuma mērķa valoda ir dzimtā. Ja tulkojumi ir nepieciešami perfektā kvalitātē katalogiem, līgumiem, mājas lapām un tamlīdzīgi, mūsu piedāvājumu klāstā ietilpst arī korektūra un rediģēšana, kas noverš visas iespējamas kļūdas vai neprecizitātes tulkojumā. "Sabelli" tulkošanas pakalpojumi ir kvalitātes garants.

"Sabelli" tulkošanas birojs par galvenajām vērtībām darbā ar klientu uzskata kvalitāti un pieejamību.


Kvalitāte – vērtība, kas mūsu klientiem liek atgriezties vēl un vēl. Izvēloties tulkošanas pakalpojumu sniegšanai profesionālākos tulkus un korektorus, kā arī pieredzējušus projektu vadītājus, mēs spējam nodrošināt augstu kvalitāti katram pasūtījumam. Rakstiskie tulkojumi tiek ātkārtoti parbaudīti, pēc tulkojuma veikšanas mūsu projektu vadītāji vēlreiz tos pārskata un, ja nepieciešams, piesaista korektoru.

Pieejamība – domājot par klientu komfortu, "Sabelli" tulkošanas birojs izvīrzījis pieejamību par vienu no galvenajām vērtībām. Tādējādi mūsu tulkošanas pakalpojumi ir pieejami gandrīz jebkurā diennakts laikā, un efektīvi risina Jūsu problēmas pat vēlu vakarā. Ar mūsu projektu vadītājiem varat sazināties 24 stundas diennaktī gan pa tālruni, gan izmantojot skype vai e-pastu. Tulkošanas pakalpojumi, ko sniedz SIA "Sabelli" tulkošanas birojs, domāti Jūsu ērtībai.

Mūsu priekšrocības